Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Fields
kk: Өрістер

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс
