Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។
