Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Min
mr: किमान
