Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
