Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
