Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.
