Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Fields
sv: Fält

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Rules
sv: Regler

en: Maxlength
sv: Maxlängd

en: Min
sv: minsta

en: Insert this token into your form
sv: Infoga detta ersättningstecken i ditt formulär

en: First click a text field to insert your tokens into.
sv: Klicka först på ett textfält att infoga dina ersättningstecken i.
