Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
