Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి
