Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno
