Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Fields
fa: فیلدها

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Rules
fa: قوانین

en: Min
fa: حداقل
