Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Fields
he: שדות

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Rules
he: כללים

en: Max
he: מקסימום

en: Min
he: מינימלי
