Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Fields
ja: フィールド

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Range
ja: 範囲

en: Rules
ja: ルール

en: Maxlength
ja: 最大文字数

en: Max
ja: 最大

en: Min
ja: 最小

en: Insert this token into your form
ja: このトークンをフォームに挿入

en: First click a text field to insert your tokens into.
ja: トークンを挿入するには、まず挿入したいテキストフィールドをクリックしてください。
