Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ
