Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit
