Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر
