Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Fields
da: Felter

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Range
da: Spænd

en: Rules
da: Regler

en: Maxlength
da: Maksimal længde

en: Max
da: Maks

en: Insert this token into your form
da: Indsæt dette token i din formular

en: First click a text field to insert your tokens into.
da: Klik på et tekstfelt som tokens skal sættes ind i.
