Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:
