Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
