Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Fields
nl: Velden

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Range
nl: Bereik

en: Rules
nl: Regels

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Max
nl: Maximaal

en: Min
nl: Minimaal

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: Minlength
nl: Minimale lengte
