Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Fields
pl: Pola

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Range
pl: Zasięg

en: Rules
pl: Reguły

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Min
pl: Minimum

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: First click a text field to insert your tokens into.
pl: Najpierw kliknij w pole tekstowe, do którego będą wstawione wzorce.
