Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Fields
ro: Câmpuri

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Rules
ro: Reguli

en: Maxlength
ro: Lungime maximă

en: Insert this token into your form
ro: Introduceți acest simbol în formularul dvs

en: First click a text field to insert your tokens into.
ro: Mai întâi faceți clic pe un câmp de text pentru a introduce simbolurile dvs.
