Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Fields
sk: Polia

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Min
sk: Minimálne

en: Insert this token into your form
sk: Vložte tento token do svojho formulára

en: First click a text field to insert your tokens into.
sk: Najprv kliknite na textové pole, do ktorého chcete vložiť tokeny.
