Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
