Simple Validation - 表单实时验证 (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Fields
vi: Các trường

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Maxlength
vi: Độ dài tối đa

en: Min
vi: Tối thiểu
