Simple Word Link (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Save settings
af: Stoor verstellings
