Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Url
ar: المسار

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Word
ar: كلمة
