Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
