Simple Word Link (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Url
bg: URL

en: Save settings
bg: Запази настройките
