Simple Word Link (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
