Simple Word Link (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
