Simple Word Link (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
