Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
ca: Introduïu un camí intern del Drupal, un àlies o una URL externa completa (com pot ser http://example.com/) per a redireccionar. Utilitzeu %front per a redireccionar a la portada.
