Simple Word Link (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Words
cs: Slov

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
cs: Vložte interní cestu Drupalu, alias cesty nebo kompletní URL adresu (např. http://example.com/) na kterou má Drupal přesměrovat zdrojovou URL. Použijte %front pro přesměroání na úvodní stránku.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
cs: Adresa zdroje nemůže obsahovat speciální znaky.
