Simple Word Link (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
