Simple Word Link (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Url
da: URL

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
da: Angiv en intern Drupal-sti, et stialias eller en komplet ekstern URL (f.eks. http://example.com/) som der skal omdirigeres til. Brug %front for at omdirigere til forsiden.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
da: Kildestien kan ikke indeholde et URL fragment-anker
