Simple Word Link (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
