Simple Word Link (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων
