Simple Word Link (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Url
eo: URL

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
