Simple Word Link (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Save settings
et: Salvesta sätted
