Simple Word Link (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Url
eu: URLa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
