Simple Word Link (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Url
fi: Osoite

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
fi: Syötä sisäinen Drupal polku, polun alias tai täydellinen ulkoinen verkko-osoite (kuten http://example.com/) johon uudelleenohjataan. Käytä %front uudelleenohjataksesi etusivulle.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
fi: Lähdepolku ei saa sisältää verkko-osoitteen ankkuriosaa.
