Simple Word Link (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes
