Simple Word Link (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Save settings
hr: Spremi postavke
