Simple Word Link (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Url
hu: Webcím

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Words
hu: Szavak

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
hu: Az átirányítás céljaként egy belső Drupal útvonalat, útvonalálnevet, vagy teljes külső webcímet (például „http://example.com/”) kell megadni. A főoldalra átirányításhoz „%front” használható.

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
hu: A forrás útvonal nem tartalmazhat lapon belüli átirányítást.

en: The settings has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
