Simple Word Link (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
