Simple Word Link (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Save settings
id: Simpan pengaturan
