Simple Word Link (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Url
is: Vefslóð

en: Save settings
is: Vista stillingar
