Simple Word Link (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Url
ja: URL

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Word
ja: 単語

en: Words
ja: 単語
