Simple Word Link (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
